Parfüm Esansları

Ersa Esans ekibi olarak en son çıkan ve trend parfüm esanslarını mümessili olduğumuz firmalar aracılığıyla takip ederek siz müşterilerimize “Sürekli Aynı Kalite” felsefemizle sunmaktayız.

Dünyaca ünlü parfümörler tarafından tasarlanan ve ürünlerinize en uygun top, orta ve dip notalara sahip esanslar ISO9001 V:2000 ve ISO14001-V:2004 güncel kalite belgeli tesislerde üretime alınırlar.

Profesyonel kadromuz ve laboratuvarlarımzda üretimini gerçekleştirdiğimiz esanslarımız ile ihtiyacınız olan her alanda eşsiz kokular yaratabilirsiniz.

Sınırsız renk ve ebatlardaki ambalaj çeşitlerimiz ile siz sadece hayal edin, biz markanızı yaratalım.

40 yılı aşkın süredir müşterilerine esans ve ambalaj hizmeti sunan ERSAESANS, başta parfüm ambalajları ve esans olmak üzere, krem ambalajları, kozmetik ambalajları gibi birçok ürün grubunun tedariğini ve satışını yapan firmamız, yurt içi ve yurt dışında iş birliği içinde olduğu birçok firma ile güçlü bağlar kurarak birçok yeniliğe öncülük etmiştir.

Standart ürün tedariği dışında, firmaların istekleri doğrultusunda teknolojik ve donanımlı altyapısı ile proje bazı ürün tedariği yaparak, projelerinize sizler kadar değer verip büyük katkılar sağlamaktadır.

Başta AR-GE, kalite kontrol ve satış/pazarlama departmanlarımız olmak üzere müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sürdürmeye devam etmektedir.

ÜCRETSİZ TEDARİK FORMU